ghadir.tebyan.net
کد خبر : 44442
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1392 20:11
تعداد بازدید : 277

تشرف پرفسور نوویکوف بزرگترین استاد ریاضیات جهان به تشیع

این پروفسور بزرگ جهان هم اکنون 47 سال دارد وتا کنون به هیچ مذهبی اعتقاد نداشته ولاییک بوده است ولی اکنون شیعه شده است وبه خاطر ارادت به امام جعفر صادق (ع) بنیانگذار مذهب جعفری اسم جعفر را برگزیده وپروفسور نوویکوف هم اکنون پروفسور جعفر نام دارد.

به گزارش رهیافتگان به نقل از خبرگزاری شبستان ازکرمان این استاد برجسته ریاضیات جهان که در سالهای۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ فعال ترین استاد جهان در رشته ریاضی شناخته شده است ، علت مسلمان شدن خود را معجزه قرآن دانست.
وی گفت:

مدتها در حل یک مسئله مهم ریاضی ناتوان شده بودم که عصری در عالم خواب و بیداری مردی با لباس عرب و چهره ای گندم گون به خوابم آمد و بهمن گفت : حل مسئله تو در قرآن است، سه روز آن را در سینه بگیر تا مسئله ات حل شود ! من نیز چنین کردم و بعد از سه روز جواب مسئله را یافتم. وبعد از این اتفاق دو سال درباره قرآن و دین اسلام تحقیق و مطالعه کردم و نتیجه گرفتم که شاید منظور آن شخص گرفتن معارف قرآن در سینه بوده است نه جلد آن فهمیدم قرآنی که با گرفتن جلد آن در سینه این اتفاقات می افتد اگر معارف آن را در سینه بگیریم چه اتفاقات بزرگی خواهد افتاد و قرآن می توان منشا بسیاری از اتفاقات بزرگ و سرنوشت سازی باشد که سعادت و رستگاری بشر را تضمین می کند و به همین دلیل تصمیم گرفتم که مسلمان شوم و حاضرم با تمام قوا همه تکالیف اسلام را به طور کامل انجام دهم چون قرآن حق است پس همه تکالیفی هم که برگرفته از قرآن باشند نیز حتما حق است.شایان ذکر است این پروفسور بزرگ جهان هم اکنون ۴۷ سال دارد و تا کنون به هیچ مذهبی اعتقاد نداشته و لاییک بوده است ولی اکنون شیعه شده است و بهخاطر ارادت به امام جعفر صادق (علیه اسلام) بنیانگذار مذهب جعفری اسم جعفر را برگزیده و پروفسور نوویکوف هم اکنون پروفسور جعفر نام دارد.

علوم مربوط به امام جعفر صادق چنان پیشرفته و حیرت انگیز است که حتی در مواردی، علوم امروزی نیز در درک آن عاجز است و این از معجزات ائمه شیعه استکه چنین درک عظیمی از علوم داشته اند ولی اکثر ما از آن غافلیم ولی کسانی که حتی خدا را هم قبول ندارند در فهم آن از شیعیان جلو می زنند.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی رهیافته


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :